Egyéni mező 5:  76962
Üzleti egység:  Bechtle direct Kft.
Hely:

Budapest, HU, 1037 Mobil munkavégzés, HU, 1037

Be your best with Bechtle.

Több mint 15 000 alkalmazottunkkal az egyik legsikeresebb informatikai vállalat vagyunk és piacvezetők az iparágunkban. Az IT-termékek közvetlen értékesítésének és az átfogó rendszerházi szolgáltatásainknak a köszönhetően jövőbiztos informatikai partnerek vagyunk középvállalati, nagyvállalati és állami ügyfeleink számára. Egész Európában otthon vagyunk, és mindig a közelben vagyunk.

Application administrator

Feladatok

  • Linux rendszerek üzemeltetése, adminisztrációja
  • Problémák diagnosztizálása, dokumentálása, megoldása
  • Együttműködés más rendszergazdákkal
  • Rendszer telepításe, karbantartása, patch-elése
  • ITIL alapú jegykezelés és dokumentálás
  • Kapacitástervezés, teljesítményhangolás, rendszeroptimalizálás
  • Automatizációs script-ek írása, futtatása

Mit várunk el

  • 3 év tapasztalat Linux üzemeltetési területen
  • Hálózati ismeretek
  • Virtualizációs platformok ismerete
  • Kommnikációs szintű német nyelvtudás

Mit kínálunk

  • We celebrate our success at our staff events, Christmas parties and summer and barbecue parties.

  • Modernising Your Workplace: In the workplace of the future, you will receive the latest technical equipment and work in an cutting-edge working environment

  • Team: The community spirit within our diverse team is what sets us apart.

  • Location: Our site has very good transport links and free parking.

  • Personal development: With an extensive range of offers from the Bechtle Academy, individual career planning, management programmes, manufacturer certifications and much more, you will continue to develop and never stand still.