Egyéni mező 5:  77127
Üzleti egység:  Bechtle direct Kft.
Hely:

Budapest, HU, 1037 Mobil munkavégzés, HU, 1037

Be your best with Bechtle.

Több mint 15 000 alkalmazottunkkal az egyik legsikeresebb informatikai vállalat vagyunk és piacvezetők az iparágunkban. Az IT-termékek közvetlen értékesítésének és az átfogó rendszerházi szolgáltatásainknak a köszönhetően jövőbiztos informatikai partnerek vagyunk középvállalati, nagyvállalati és állami ügyfeleink számára. Egész Európában otthon vagyunk, és mindig a közelben vagyunk.

PowerBI Expert

Feladataid:

  • Power BI Dashboard koncepciójának tervezése és fejlesztése
  • Átfogó és dinamikus vizualizációk és adatmodellek létrehozása a Power BI-jelentésekhez
  • Központi Power BI Premium jelentések készítése az egész vállalat számára
  • Power BI-jelentések készítése és a partnerek nemzetközi szintű támogatása a különböző BI megoldások terén
  • Meglévő rendszerek igény szerinti támogatása, továbbfejlesztése

Profilod:

  • (gazdaság)informatikusi végzettség vagy informatikai területen szerzett egyéb végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat az IT szektorban
  • Adatbázisok, SQL, Power BI Desktop és szolgáltatások ismerete
  • DAX és Power Query (M) biztos ismerete
  • A vizualizáció területén szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Folyékony német nyelvtudás, angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőségek: A Bechtle Akadémia széleskörű ajánlatai, egyéni karriertervezés és egyéb fejlesztési programok révén szakmailag és személyesen egyaránt fejlődhet.
  • Rugalmasság: A munkaidőt és a munkavégzés helyét a feladatkörtől függően, felettesével egyeztetve egyéni igényeihez igazíthatja.
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Változatosság: Önállóan menedzselt projektjei során megismerheti változatos ügyfélkörünket, és betekintést nyerhet a különféle ágazatokba.
  • Nálunk kibontakoztathatja kreativitását: ötleteivel különféle izgalmas projekteket mozdíthat előre.
  • Pozíciótól és területtől függően lehetővé tesszük, hogy valamely európai telephelyünkön is tapasztalatot szerezzen.
  • Innovatív munkakörnyezet, parkolási lehetőség, modern technikai eszközök és saját laptop
  • Csapat: A sokszínű csapatunkon belüli közösségi szellem és erős összetartás az, ami kiemel minket más cégek közül.
  • Rendezvények: Sikereinket megünnepeljük, pl. dolgozói rendezvényeink, karácsonyi ünnepségeink, valamint nyári- és grillpartijaink keretében.
  • Versenyképes juttatási csomag vonzó alapfizetéssel és bónusz rendszerrel