Egyéni mező 5:  77130
Üzleti egység:  Bechtle direct Kft.
Hely:

Budapest, HU, 1037 Mobil munkavégzés, HU, 1037

Be your best with Bechtle.

Több mint 15 000 alkalmazottunkkal az egyik legsikeresebb informatikai vállalat vagyunk és piacvezetők az iparágunkban. Az IT-termékek közvetlen értékesítésének és az átfogó rendszerházi szolgáltatásainknak a köszönhetően jövőbiztos informatikai partnerek vagyunk középvállalati, nagyvállalati és állami ügyfeleink számára. Egész Európában otthon vagyunk, és mindig a közelben vagyunk.

SAP FI/CO Tanácsadó

Feladatok:

  • SAP Finance és Controlling modulok üzemeltetése, hibajegyek, change requestek kezelése ticketing rendszerben, SLA-k betartása
  • Német ügyfelek támogatása SAP FI/CO modulokban: customizing, tanácsadás, fejlesztések koordinálása
  • SAP projektekben való részvétel: ügyféligények felvétele, elemzése, megoldási javaslat és erőforrásbecslés elkészítése, tesztelésben való részvétel akár tesztkoordinátor, teszt menedzseri feladatok ellátása SAP projekteken, élesbe állás utáni támogatás
  • Szoros kommunikáció a fejlesztő és tanácsadó kollégákkal

Elvárások:

  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat SAP FI/CO tanácsadóként
  • Felsőfokú végzettség, preferáltan gazdasági területen
  • Pénzügyi és kontrolling folyamatok ismerete
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Analitikus gondolkozás, jó problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás, megoldásközpontú gondolkodás
  • Csapatjátékos
  • CO-OM, CO-PCA, CO-PA ismerete

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • S/4HANA tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kötetlen munkaidő magas home office aránnyal
  • Szakmai képzések támogatása
  • Bónusz program
  • Nyelvtudás napi szintű használata