Job-ID:  76870
Business Unit:  Bechtle direct Kft.
Location:

Budapest, HU, 1037 Mobil munkavégzés, HU, 1037

Be your best with Bechtle.

With a team of over 15,000, we are one of the most successful IT companies and the leading player in our industry.
Corporate and public clients of all shapes and sizes rely on our unique blend of streamlined IT procurement and end-to-end services. That’s how we drive the future. At home in Europe. Always by your side.

Szoftvertesztelő

Feladatok

  • Kézi és automata tesztek készítése és futtatása
  • Tesztadatok generálása
  • Tesztesetek írása, végrehajtása, naplózása
  • Hibák elemzése, dokumentálása, nyomonkövetése
  • Tesztelési eredmények dokumentálása
  • Regressziós, rendszerintegrációs tesztek támogatása, vonatkozó tesztesetek végrehajtása

Mit várunk el

  • 3 év tesztelési tapasztalat
  • HTML, CSS, JavaScript ismeretek
  • Jegykezelő rendszerek ismerete
  • Testmanagement-tool ismeretek
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Magabiztos, kooperatív munkavégzés
  • Kíváló kommunikációs képesség
  • Ügyfélorintált hozzáállás

Mit kínálunk

  • Fejlődési lehetőségek: A Bechtle Akadémia széleskörű ajánlatai, egyéni karriertervezés és egyéb fejlesztési programok révén szakmailag és személyesen egyaránt fejlődhet.

  • Rugalmasság: A munkaidőt és a munkavégzés helyét a feladatkörtől függően, felettesével egyeztetve egyéni igényeihez igazíthatja.
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Változatosság: Önállóan menedzselt projektjei során megismerheti változatos ügyfélkörünket, és betekintést nyerhet a különféle ágazatokba.
  • Nálunk kibontakoztathatja kreativitását: ötleteivel különféle izgalmas projekteket mozdíthat előre.
  • Pozíciótól és területtől függően lehetővé tesszük, hogy valamely európai telephelyünkön is tapasztalatot szerezzen.
  • Innovatív munkakörnyezet, parkolási lehetőség, modern technikai eszközök és saját laptop
  • Csapat: A sokszínű csapatunkon belüli közösségi szellem és erős összetartás az, ami kiemel minket más cégek közül.
  • Rendezvények: Sikereinket megünnepeljük, pl. dolgozói rendezvényeink, karácsonyi ünnepségeink, valamint nyári- és grillpartijaink keretében.
  • Versenyképes juttatási csomag vonzó alapfizetéssel és bónusz rendszerrel